4,850.00

Країна виробництва – Словенія.

Гарантія – 30 місяців.

Опис

Перед вами – акумуляторна батарея зі справжнім характером. Автомобільний акумулятор Topla 70 Ah не потребував реклами, щоб стати популярним серед водіїв багатьох країн світу. Про це говорять тільки позитивні досвід і практика використання цієї батареї під капотом тисяч автомобілів. Безвідмовний, потужний і надійний – ось як відгукуються про нього його власники.

Що ж пояснює високу популярність Topla 70?

  • Невибагливість в обслуговуванні. Робота акумулятора Topla 70 бездоганно налагоджена і налаштована виробником. Не потрібно проводити ніяких додаткових маніпуляцій, а просто встановлювати і користуватися. Все обслуговування зводиться до мінімального контролю рівня електроліту один раз в 40 000 км.

  • Висока продуктивність. Завдяки виготовленню пластин акумулятора з очищеного свинцю з додаванням полімерних компонентів істотно збільшена віддача активного заряду. Topla 70 завжди працює на повну потужність.

  • Корпус HD. Поліпропіленовий, стійкий до ударів корпус чорного кольору з лабіринтовою системою герметизації SMF-кришки надійно утримує електроліт в межах акумулятора навіть при жорсткому перекиданні або падінні. Це відкриває великі можливості любителям екстремальної їзди.

  • Expanded metal technology. Застосування спеціальних рифлених електродів і легування пластин кальцієм підвищує ефективність роботи акумулятора Topla 70 на 25% в порівнянні з аналогами, а також значно подовжує термін його служби.

  • Завжди готовий до роботи. Topla швидко відновлює робочий рівень заряду від генератора автомобіля. Збільшений ресурс цього акумулятора дозволяє витримувати на 25% більше повних циклів заряду-розряду зі збереженням всіх корисних властивостей.

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Акумуляторна батарея TOPLA 70 Ah AGM”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *