2,990.00 грн

Автомобільний акумулятор Topla Energy ємністю 75 Ампер година. Пусковий струм 700 Ампер. Має європейський корпус, габарити якого складають 278х175х190мм. Плюсова клема розташована зліва. Встановлюється на легковий автомобіль, має стандартні клеми і кріплення B13. Країна виробництва Словенія. Гарантія 36 місяців

Опис

Перед вами – акумуляторна батарея зі справжнім характером. Автомобільний акумулятор Topla Energy 75 не потребував реклами, щоб стати популярним серед водіїв багатьох країн світу. Про це говорять тільки позитивні досвід і практика використання цієї батареї під капотом тисяч автомобілів. Безвідмовний, потужний і надійний – ось як відгукуються про нього його власники.

Що ж пояснює високу популярність Topla Energy 75?

  • Невибагливість в обслуговуванні. Робота акумулятора Topla Energy 75 бездоганно налагоджена і налаштована виробником. Не потрібно проводити ніяких додаткових маніпуляцій, а просто встановлювати і користуватися. Все обслуговування зводиться до мінімального контролю рівня електроліту один раз в 40 000 км.

  • Висока продуктивність. Завдяки виготовленню пластин акумулятора з очищеного свинцю з додаванням полімерних компонентів істотно збільшена віддача активного заряду. Topla Energy 75 завжди працює на повну потужність.

  • Корпус HD. Поліпропіленовий, стійкий до ударів корпус чорного кольору з лабіринтовою системою герметизації SMF-кришки надійно утримує електроліт в межах акумулятора навіть при жорсткому перекиданні або падінні. Це відкриває великі можливості любителям екстремальної їзди.

  • Expanded metal technology. Застосування спеціальних рифлених електродів і легування пластин кальцієм підвищує ефективність роботи акумулятора Topla Energy 75 на 25% в порівнянні з аналогами, а також значно подовжує термін його служби.

  • Відповідність європейським стандартам. Габарити корпусу акумулятора Topla Energy 75 складають 278x175x190 мм, що відповідає європейським стандартам батарей подібної ємності. Плюсова клема розташована зліва. Акумулятор пройшов повну сертифікацію на відповідність стандартам безпеки.

  • Завжди готовий до роботи. Topla Energy 75 швидко відновлює робочий рівень заряду від генератора автомобіля. Збільшений ресурс цього акумулятора дозволяє витримувати на 25% більше повних циклів заряду-розряду зі збереженням всіх корисних властивостей.

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Акумуляторна батарея TOPLA ENERGY 75 Ah L”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *