3,820.00 грн

Автомобільний акумулятор Topla Energy ємністю 60 Ампер година. Пусковий струм 600 Ампер. Має європейський корпус, габарити якого складають 242х175х190мм.

Плюсова клема розташована зліва. Встановлюється на легковий автомобіль, має стандартні клеми і кріплення B13.

Країна виробництва Словенія. Гарантія 30 місяців.

Опис

Підбираєте надійну акумуляторну батарею для автомобіля за доступною ціною? Перед вами акумулятор Topla Energy 60, який забезпечує автомобілю безперебійне енергопостачання, а також довгий термін служби незалежно від клімату й умов експлуатації.

За період свого існування акумулятор Topla Energy 60 проявив себе з найкращої сторони. Це вже перевірили численні водії Європи та України. Якщо хочете здійснити вдале придбання, зверніть увагу на цей акумулятор. Його вам вистачить на багато років. Topla Energy 60 – те, що вам потрібно!

Чому акумулятор Topla Energy 60?

  • Topla Energy 60 створений для забезпечення повноцінного живлення енергоємних електроприладів автомобіля: кондиціонер, магнітола, навігація, бортовий комп’ютер, опалення салону.

  • Забезпечує пусковий струм 600 Ампер при запуску двигуна. Це дозволить легко завести машину навіть після морозної ночі, проведеної на зимовій автостоянці.

  • Швидко розігрівається до робочої температури і відновлює свій заряд від генератора. Це дуже важливо при частих, коротких міських поїздках, коли звичайні акумулятори не витримують навантаження і швидко виходять з ладу.

  • Спеціальний свинцево-кальцієвий сплав Topla Energy 60 забезпечує більш повну віддачу енергії і безперебійну роботу акумулятора в режимі максимального енергоспоживання автомобіля.

  • При виготовленні електродів акумулятора Topla Energy 60 застосована інноваційна просічно-розтяжна технологія, за рахунок чого збільшилася його потужність, а вага знизилася.

  • Батарея зберігає свої властивості при температурах від – 50 °С до +60 °С, що з запасом підходить для нашого клімату.

  • Доступна ціна як для акумулятора такої високої якості.

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Акумуляторна батарея TOPLA ENERGY 60 Ah”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *