3,795.00 грн

Акумулятор Topla Energy ємністю 100 Ампер година. Пусковий струм 920 Ампер. Європейський корпус, габарити якого складають 353х175х190мм. Плюсова клема розташована праворуч. Встановлюється на легковий автомобіль, має стандартні клеми та кріплення B13. Країна виробництва Словенія. Гарантія 36 місяців.

Опис

При розробці автомобільного акумулятора Topla Energy 100 стояло серйозне завдання: створити потужне джерело живлення ємністю 100 Ампер година, яке би відповідало вимогам енергоспоживання сучасних позашляховиків, мікроавтобусів і автомобілів представницького класу. При цьому акумулятор повинен залишитися в доступному ціновому сегменті. Можна впевнено стверджувати, що це вдалося!

В результаті цей акумулятор 100 Аг очолює всю лінійку акумуляторів Topla Energy, ставши символом високої європейської якості та надійності.

Чому обирають акумулятор Topla Energy 100?

  • Topla Energy 100 – це найпотужніший акумулятор у всій лінійці Topla Energy, який видає при запуску двигуна струм 920 Ампер. Такої сили струму досить, щоб завести важкий двигун великого автомобіля навіть при полярних кліматичних умовах.

  • Акумулятор забезпечує стабільну і безперебійну напругу 12,6 Вольт. У поєднанні з неймовірною ємністю 100 Ампер годин це забезпечує повноцінне електропостачання всіх пристроїв, якими обладнано сучасний автомобіль, досить тривалий час.

  • Електроди акумулятора Topla Energy 100 виготовлені за технологією Expanded Metal Technology, що дозволяє йому максимально ефективно віддавати і приймати заряд. Він прослужить вам на 20% довше, ніж більшість інших відомих акумуляторів 100 Ампер годин.

  • Незважаючи на свою велику ємність, заряджається акумулятор дуже швидко, що особливо важливо при їзді в міському циклі.

  • Акумулятор Topla Energy 100 не обслуговується, що дозволяє вам не турбуватися про його стан, а просто насолоджуватися безперебійним електропостачанням і комфортною їздою.

  • Застосована в виготовленні корпусу HD технологія вивела акумулятор Topla Energy 100 на новий рівень міцності. Йому не страшні струси або удари, і навіть перекидання не виведе його з ладу.

  • Розміри 353x175x190 мм і розташування плюсової клеми справа повністю відповідає прийнятому європейському стандарту автомобільних акумуляторів ємністю 100 Ампер годин.

Завдяки чудовим характеристикам і високій потужності акумулятор Topla Energy 100 став однією з батарей, що найактивніше купують в Європі, для повнопривідних позашляховиків і сучасних кросоверів.

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Акумуляторна батарея TOPLA ENERGY 100 Ah”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *