3,245.00 грн

Автомобільний акумулятор TAB Magic ємністю 85 Ампер година. Пусковий струм 800 Ампер. Має європейський корпус, габарити якого складають 315х175х175мм. Плюсова клема розташована праворуч. Встановлюється на легковий автомобіль, має стандартні клеми і кріплення B13. Країна виробництва Словенія.

Опис

Потрібне потужне і надійне джерело живлення для авто? Автомобільний акумулятор TAB Magic 85 – саме те, що шукаєте.

Створений із застосуванням останніх інженерних розробок, він має на 25% більші пускові характеристики в порівнянні зі стандартними батареями. TAB Magic 85 – вибір досвідчених водіїв. Всіх тих, хто цінує в акумуляторі безвідмовність і довгий термін служби.

Переваги TAB Magic 85:

  • Вдосконалений склад електродів містить високий відсоток очищеного свинцю і полімерних домішок. Це істотно знижує вплив корозії і сульфатації на пластини. Акумулятор завжди в робочому стані і служить на порядок довше, ніж стандартні батареї.

  • Акумулятор TAB Magic 85 має високу опірність холоду. Навіть при екстремальних -50 °С він здатний видати силу струму 800 Ампер і гарантовано запустити бензиновий або дизельний двигун об’ємом до 3,5 літрів.

  • Кріплення TAB Magic 85 здійснюється за допомогою днищевої планки. Це гарантує її надійну фіксацію в автомобілі, а також виключає можливість зміщення і перекидання при їзді по нерівній дорозі або різкому входженні в поворот.

  • Вбудована в корпус система контролю Magic Eye являє собою спеціальний індикатор, який показує рівень заряду батареї. Таким чином, ви завжди знаєте коли потрібно зарядити батарею.

  • Корпус, що повністю не обслуговується,  дозволяє не замислюватися про проведення технічного обслуговування акумулятора.

  • Всі компоненти TAB Magic 85 відповідають найвищим стандартам якості, що гарантує акумулятору по-справжньому довгий і безперебійний термін служби.

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Акумуляторна батарея TAB Magic 85 Ah”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *