2,770.00 грн

Автомобільний акумулятор TAB Magic ємністю 75 Ампер година. Пусковий струм 720 Ампер. Має європейський корпус, габарити якого складають 278х175х175мм. Плюсова клема розташована праворуч. Встановлюється на легковий автомобіль, має стандартні клеми і кріплення B13. Країна виробництва Словенія. Гарантійний термін – 30 місяців.

Категорія: Теги: ,

Опис

Автомобільний акумулятор TAB Magic 75 має характерну особливість – низький корпус із габаритами 278х175х175 мм. Це дозволяє встановлювати його в автомобілях з обмеженим підкапотним простором.

При цьому акумулятор TAB Magic 75 володіє пусковим струмом 720 Ампер, що в поєднанні з ємністю 75 Ампер годин є кращим рішенням для сучасних позашляховиків, мікроавтобусів і легкових автомобілів.

Чим іще виділяється акумулятор TAB Magic 75?

  • Розроблений інженерами склад електродів, створених за технологією перфорування Expanded Metal Technology і легованих кальцієм, збільшив робочий ресурс TAB Magic 75 на цілих 25% порівняно зі звичайними батареями.

  • Ударостійкий поліпропіленовий HD корпус доповнений герметично запаяною SMF кришкою, яка надійно утримує рідкий електроліт всередині блоку батареї. При цьому сам акумулятор оснащений розумною системою контролю тиску, що дозволяє бути повністю впевненим у його безпеці.

  • Акумулятор надійно захищений від саморозрядження. Навіть після тривалого спокою він зберігає свої характеристики і впевнено продовжує роботу. Слід зазначити, що TAB Magic 75 зберігає свої якості і при зниженні температури аж до -50 °С.

  • Надійне кріплення в автомобілі забезпечується фіксацією спеціального нижнього виступу. Це повністю виключає ймовірність зсуву і падіння акумулятора при русі по нерівній дорозі. А індикатор Magic Eye дозволяє дізнатися про поточний стан батареї і перевірити рівень заряду. Це дуже зручно.

Відмінною рисою всіх акумуляторів TAB Magic є висока якість складання з дорогих і високоякісних компонентів. Кожен акумулятор проходить кілька тестових випробувань на відповідність нормам якості та безпеки, що гарантує довгий і безвідмовний термін служби.

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Акумуляторна батарея TAB Magic 75 Ah”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *