2,480.00 грн

Автомобільний акумулятор TAB Magic ємністю 66 Ампер година. Пусковий струм 640 Ампер. Має європейський корпус, габарити якого складають 242х175х190мм. Плюсова клема розташована праворуч. Встановлюється на легковий автомобіль, має стандартні клеми і кріплення B13. Гарантійний термін – 30 місяців.

Опис

Потрібен надійний акумулятор? Вибирайте TAB Magic 66. Завдяки посиленому корпусу з габаритами 242х175х190 мм, а також потужному струму 640 Ампер він є чудовим варіантом для сучасних автомобілів із двигуном до 2,5 літрів.

Основні переваги акумулятора TAB Magic 66:

  • Акумулятор TAB Magic 66 оснащений поліпшеними електродами, виготовленими за технологією Ca/Ca (кальцій/кальцій), які забезпечують довгий термін служби без корозії і сульфатації. Згідно з європейською та українською статистикою ресурс акумулятора TAB Magic 66 при стандартних умовах експлуатації становить, як правило, від 5 до 8 років. Це в кілька разів перевищує термін служби більшості представлених в Україні батарей.

  • У той час, як звичайні легкові акумулятори втрачають до 50% своєї ємності при зниженні температури нижче позначки 0 °С, TAB Magic 66 зберігає свої властивості до -50 °С.

  • Корпус батареї відповідає європейським стандартам і є таким, що повністю не обслуговується. Це позбавляє від її періодичного сервісного обслуговування. Крім того, така конструкція забезпечує максимальну ізоляцію електроліту і як наслідок – повну безпеку для водія і пасажирів.

  • Подвійна герметична кришка з лабіринтовою системою утримує електроліт в батареї, не дозволяючи йому вихлюпуватися навіть при перевантаженнях і сильних струсах.

  • Система контролю Magic Eye дозволяє своєчасно дізнаватися про стан акумулятора, а також про необхідність його зарядити.

  • TAB Magic 66 виробляється в Словенії на високотехнологічному і сучасному заводі компанії TAB d.d. При виробництві кожен акумулятор проходить цілу серію тестових випробувань, серед яких випробування на міцність, вібростійкість і пожежну безпеку.

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Акумуляторна батарея TAB Magic 66 Ah”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *