2,530.00

Автомобільний акумулятор TAB Magic ємністю 66 Ампер година.

Встановлюється на легковий автомобіль, має стандартні клеми і кріплення B13.

Гарантійний термін – 30 місяців.

Опис

Потрібен надійний акумулятор? Вибирайте TAB Magic 66. Завдяки посиленому корпусу з габаритами 242х175х190 мм, а також потужному струму 640 Ампер він є чудовим варіантом для сучасних автомобілів із двигуном до 2,5 літрів.

Основні переваги акумулятора TAB Magic 66:

  • Акумулятор TAB Magic 66 оснащений поліпшеними електродами, виготовленими за технологією Ca/Ca (кальцій/кальцій), які забезпечують довгий термін служби без корозії і сульфатації. Згідно з європейською та українською статистикою ресурс акумулятора TAB Magic 66 при стандартних умовах експлуатації становить, як правило, від 5 до 8 років. Це в кілька разів перевищує термін служби більшості представлених в Україні батарей.

  • У той час, як звичайні легкові акумулятори втрачають до 50% своєї ємності при зниженні температури нижче позначки 0 °С, TAB Magic 66 зберігає свої властивості до -50 °С.

  • Корпус батареї відповідає європейським стандартам і є таким, що повністю не обслуговується. Це позбавляє від її періодичного сервісного обслуговування. Крім того, така конструкція забезпечує максимальну ізоляцію електроліту і як наслідок – повну безпеку для водія і пасажирів.

  • Подвійна герметична кришка з лабіринтовою системою утримує електроліт в батареї, не дозволяючи йому вихлюпуватися навіть при перевантаженнях і сильних струсах.

  • Система контролю Magic Eye дозволяє своєчасно дізнаватися про стан акумулятора, а також про необхідність його зарядити.

  • TAB Magic 66 виробляється в Словенії на високотехнологічному і сучасному заводі компанії TAB d.d. При виробництві кожен акумулятор проходить цілу серію тестових випробувань, серед яких випробування на міцність, вібростійкість і пожежну безпеку.

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Акумуляторна батарея TAB Magic 66 Ah”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *