2,380.00 грн

Автомобільний акумулятор TAB Magic ємністю 62 Ампер година. Пусковий струм 600 Ампер. Має європейський корпус, габарити якого складають 242х175х175мм. Плюсова клема розташована праворуч. Встановлюється на легковий автомобіль, має стандартні клеми і кріплення B13. Країна виробництва Словенія. Гарантія 30 місяців.

Опис

Автомобільний акумулятор TAB Magic 62 створений спеціально для автомобілів з підвищеним вмістом електронного обладнання на борту. Він за будь-якої погоди впевнено заводить бензинові і дизельні мотори об’ємом до 2000 куб. см.

Завдяки надійності і якості цей акумулятор дуже популярний в Європі і зараз стрімко завойовує серця українських водіїв.

Переваги акумулятора TAB Magic 62:

  • Електроди автомобільного акумулятора TAB Magic 62 набагато краще чинять опір сульфатації, ніж у звичайних акумуляторів. Це можливо завдяки легуванню електродів кальцієм.

  • Ресурс даного джерела живлення, згідно з європейською статистикою, становить при стандартному використанні від 5 до 8 років. Офіційна гарантія виробника складає 30 місяців з дня покупки водієм акумулятора в офіційній точці продажу.

  • Батарея має міцний корпус і конструкцію, що повністю не обслуговується. З моменту установки вона не потребує сервісного обслуговування. Достатньо всього лише періодично контролювати рівень заряду. Це суттєво економить час, а водієві не потрібно проводити ніяких робіт з отруйним електролітом.

  • Пусковий струм 600 Ампер дозволяє легко запускати двигун в мороз до -50 °С і при нагріванні до +60 °С.

  • Завжди будьте в курсі поточного стану заряду батареї завдяки розумному індикатору Magic Eye.

  • Акумулятор TAB Magic 62 не сприйнятливий до важких умов експлуатації. Вбудований сепаратор надійно захищає батарею від короткого замикання при сильних струсах і ударах. Подвійна герметична кришка надійно утримує електроліт, навіть при повному перекиданні батареї.

  • TAB Magic 62 Euro має праву плюсову клему і габарити 242х175х175 мм. Це дозволяє встановлювати його в будь-якому європейському і вітчизняному автомобілі.

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Акумуляторна батарея TAB Magic 62 Ah R”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *