3,375.00 грн

Автомобільний акумулятор TAB Magic ємністю 100 Ампер година. Пусковий струм 850 Ампер. Має європейський корпус, габарити якого складають 353х175х175мм. Плюсова клема розташована праворуч. Встановлюється на легковий автомобіль, має стандартні клеми і кріплення B13. Країна виробництва Словенія. Гарантійний термін – 30 місяців.

Опис

TAB Magic 100 – це найпотужніший акумулятор з усього сімейства TAB Magic. Його вибирають власники серйозних автомобілів: позашляховиків, мікроавтобусів, легкових авто представницького класу.

Провідні інженери TAB при його виготовленні задіяли останні розробки в створенні автомобільних джерел живлення. Вдалося збільшити показники продуктивності TAB Magic 100 на цілих 25% порівняно зі звичайними батареями. Від акумулятора домоглися пускового струму – 850 Ампер. Такий високий струм забезпечує впевнений запуск найважчих бензинових і дизельних двигунів об’ємом до 5,0 літрів.

Застосування інноваційної технології перфорації електродів Expanded Metal Technology, а також легування електродів кальцієм дозволили збільшити електричний потенціал і робочий ресурс TAB Magic 100 на цілих 30%. Акумулятор має солідний запас ємності і служить набагато довше за звичайних акумуляторних батарей.

Інженери приділили особливу увагу безпеці акумулятора TAB Magic 100. Надміцний HD корпус виключає ймовірність витоку електроліту і надійно оберігає пластини від ударів. Додатково до цього застосована SMF кришка з лабіринтовою системою герметизації, що дозволяє утримувати отруйні випаровування електроліту всередині блоку батареї.

На довершення до всього, TAB Magic 100 повністю не обслуговується. Він має герметичний корпус, а також цілком автономний робочий механізм всередині блоку. Індикатор Magic Eye своєчасно поінформує вас про стан заряду акумулятора, а також про необхідність його підзарядки.

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Акумуляторна батарея TAB Magic 100 Ah”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *