3,375.00

Автомобільний акумулятор TAB Magic ємністю 100 Ампер година.

Країна виробництва Словенія.

Гарантійний термін – 30 місяців.

Опис

TAB Magic 100 – це найпотужніший акумулятор з усього сімейства TAB Magic. Його вибирають власники серйозних автомобілів: позашляховиків, мікроавтобусів, легкових авто представницького класу.

Провідні інженери TAB при його виготовленні задіяли останні розробки в створенні автомобільних джерел живлення. Вдалося збільшити показники продуктивності TAB Magic 100 на цілих 25% порівняно зі звичайними батареями. Від акумулятора домоглися пускового струму – 850 Ампер. Такий високий струм забезпечує впевнений запуск найважчих бензинових і дизельних двигунів об’ємом до 5,0 літрів.

Застосування інноваційної технології перфорації електродів Expanded Metal Technology, а також легування електродів кальцієм дозволили збільшити електричний потенціал і робочий ресурс TAB Magic 100 на цілих 30%. Акумулятор має солідний запас ємності і служить набагато довше за звичайних акумуляторних батарей.

Інженери приділили особливу увагу безпеці акумулятора TAB Magic 100. Надміцний HD корпус виключає ймовірність витоку електроліту і надійно оберігає пластини від ударів. Додатково до цього застосована SMF кришка з лабіринтовою системою герметизації, що дозволяє утримувати отруйні випаровування електроліту всередині блоку батареї.

На довершення до всього, TAB Magic 100 повністю не обслуговується. Він має герметичний корпус, а також цілком автономний робочий механізм всередині блоку. Індикатор Magic Eye своєчасно поінформує вас про стан заряду акумулятора, а також про необхідність його підзарядки.

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Акумуляторна батарея TAB Magic 100 Ah”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *