6,180.00 грн

AGM акумулятор TAB EcoDry Stop & Go AGM ємністю 95 Ампер година. Пуcковой струм 850 Ампер. Має європейський корпус, габарити якого складають 353х175х190мм. Плюсова клема розташована праворуч. Встановлюється на легковий автомобіль, має стандартні клеми і кріплення B13.

Опис

Прийшовши на зміну свинцево-кислотних батарей з рідким електролітом, акумулятор TAB AGM 95 швидко завоював популярність у власників сучасних автомобілів. При використанні в автомобілі, оснащеному системою старт-стоп, і великою кількістю бортового електроустаткування ресурс TAB AGM 95 більш ніж на 300% перевищує термін життя звичайних стартерних батарей.

Що робить акумулятор TAB AGM 95 таким популярним?

  • Ємність батареї становить цілих 95 Ампер годин. Він може тривалий час забезпечувати енергією прилади автомобіля навіть із заглушеним двигуном. Пусковий струм, який здатний віддати цей акумулятор, може досягати цілих 850 Ампер. Старт двигуна в будь-яку погоду відбувається протягом секунди.

  • TAB AGM 95 належить до Premium серії високоякісних словенських акумуляторів TAB EcoDry. Такі акумулятори мають значно збільшений ресурс, їх реальна ємність і пусковий струм відповідають або перевищують заявлені. TAB EcoDry спеціально призначені для жорстких умов експлуатації в міському режимі на автомобілях із системою старт-стоп.

  • За рахунок особливої ​​структури електродів, запатентованим розробкам і клемам із очищеного свинцю відновлення заряду у TAB AGM 95 відбувається на 20% швидше, ніж у подібних батарей інших брендів. Це дуже важлива перевага в умовах міської їзди, коли після запуску двигуна батареї необхідно швидко відновити енергію.

  • Акумулятор TAB AGM 95 має повну вологонепроникність і вражаючу стійкість до екстремальних перепадів температури. Так, при температурі від +50 °С до -40 °С і вологості повітря аж до 98% це джерело живлення залишається однаково ефективним і безвідмовним.

  • TAB AGM 95 повністю не обслуговуються. Він на 100% автономний і безпечний. Інженери задали повний цикл внутрішньої конденсації і повернення в робоче середовище парів електроліту. Передбачена система автоматичних клапанів, що стравлюють зайвий тиск всередині акумулятора. Все сервісне обслуговування зводиться до періодичного чищення корпусу і клем, а також контролю рівня заряду.

  • Що стосується безпеки, то TAB AGM 95 виконаний із застосуванням технології адсорбції електроліту і є цілком захищеним від вибуху, витоку електроліту і його парів.

  • Ціна акумулятора TAB AGM 95 доступніша за багато аналогічних моделей від іменитих брендів. Найкраще співвідношення ціни та якості в результаті забезпечило даному преміальному джерелу живлення широку популярність у країнах Європи і світу.

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Акумуляторна батарея TAB ECO DRY 95 Ah”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *