5,480.00 грн

AGM акумулятор TAB EcoDry Stop & Go AGM ємністю 80 Ампер година. Пуcковой струм 800 Ампер. Має європейський корпус, габарити якого складають 315х175х190мм. Плюсова клема розташована праворуч. Встановлюється на легковий автомобіль, має стандартні клеми і кріплення B13. Країна виробництва Словенія.

Опис

Для автомобіля, оснащеного системою старт-стоп, потрібен акумулятор, здатний витримувати постійні пікові навантаження, які створює стартер при частих запусках двигуна протягом поїздки. Кожен світлофор, кожна зупинка – це новий пуск мотора і нове підвищене навантаження. Стандартні стартерні батареї в такому режимі стають непридатними вже через 6-18 місяців.

Саме для таких режимів їзди і створений автомобільний акумулятор TAB AGM 80. Його ресурс в автомобілі, оснащеному системою старт-стоп, становить 5-7 років. Він здатний за частку секунди завести двигун і забезпечити електроживленням енергоємні бортові прилади сучасного автомобіля. Система AGM, посилена внутрішніми розробками виробника, робить TAB AGM 80 практично не сприйнятливим до високих навантажень, що виникають при частих запусках двигуна.

Що таке акумулятор TAB AGM 80?

  • В автомобілі, оснащеному системою запуску двигуна старт-стоп, термін служби акумулятора TAB AGM 80 більш ніж на 300% перевищує ресурс стандартної свинцево-кислотної батареї.

  • Найвища продуктивність. Залишаючись в класичних габаритах 315х175х190 мм, TAB AGM 80 здатний віддати понад 800 Ампер струму холодної прокрутки. Це гарантує швидкий і впевнений запуск двигуна в будь-яку погоду і в будь-яких дорожніх умовах.

  • Відмінні віддача, відновлення і утримання заряду. Акумулятор TAB AGM 80 чудово тримає заряд і забезпечує повноцінне електроживлення навіть після тривалих простоїв автомобіля. Відновлення витраченої на пуск двигуна енергії відбувається на 20% швидше порівняно зі звичайними батареями. Така висока ефективність стала можливою завдяки власним розробкам виробника, вдосконаленому складу клем, а також додаткової секції надтонких електродів.

  • На відміну від стандартних кислотно-свинцевих батарей з рідким електролітом технологія AGM, застосована в TAB 80, дає значну перевагу при русі по бездоріжжю. Адсорбований в спеціальні скловолоконні мати електроліт не може потрапити за межі акумулятора. Повністю виключені отруйні випаровування, окислення, перегрів клем і проводів.

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Акумуляторна батарея TAB ECO DRY 80 Ah”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *