4,950.00 грн

AGM акумулятор TAB EcoDry Stop & Go AGM ємністю 70 Ампер година. Пуcковой струм 760 Ампер. Має європейський корпус, габарити якого складають 278х175х190мм. Плюсова клема розташована праворуч. Встановлюється на легковий автомобіль, має стандартні клеми і кріплення B13. Країна виробництва Словенія.

Опис

Понад 3 роки окрема команда технічних фахівців словенської компанії TAB d.d. трудилася над розробкою Premium акумулятора для автомобілів, оснащених системою запуску двигуна старт-стоп. Результатом стала поява лінійки акумуляторів TAB AGM, а також її яскравого представника TAB AGM 70.

Створений за технологією адсорбції електроліту акумулятор TAB AGM 70 має підвищений ресурс, не сприйнятливий до екстремальної температури, струсів і перевантаження.

TAB AGM 70 має праву плюсову клему, кріплення В13 з виступом в основі корпусу для фіксації в автомобілі і габарити 278х175х190 мм. Акумулятор оптимально підходить для установки в більшості американських, європейських і ряді азійських автомобілів із підвищеною потребою в електроживленні і пусковому струмі.

Чому TAB AGM 70?

  1. Акумулятор створений для автомобілів із системою старт-стоп, відрізняється підвищеними пусковими характеристиками. При ємності 70 Ампер годин здатний виробляти цілих 760 Ампер пускового струму в момент запалювання. Це на 15-25% перевищує середнє значення пускового струму звичайних акумуляторних батарей. Така перевага дає серйозну підмогу при запуску замерзлого після зимового простою двигуна.

  2. Надтонкі пластини акумулятора TAB AGM 70 мають спеціальну перфорацію, а також полімерні добавки, які є ноу-хау виробника. У поєднанні з клемами з високоочищеного свинцю це забезпечує швидкий прийом заряду і максимально стабільну віддачу електроенергії. Ресурс акумулятора використовується більш ефективно і повноцінно, ніж в інших стартерних батареях.

  3. Спеціальні сепаратори з міцного скловолокна, в яких адсорбується електроліт, надійно оберігають TAB AGM 70 від осипання робочої поверхні пластин і витоку електроліту. Автомобіль забезпечений безперебійним електроживленням, а водій захищений від отруйних випарів електроліту.

  4. TAB AGM 70 відмінно почувається в діапазоні температур від +50 °С до -40 °С. Зберігає заряд і залишається повністю працездатним навіть після тривалого простою. У цьому ще одна його принципова відмінність від стандартних стартерних батарей з рідким електролітом, які при сильному морозі, а також після тривалої бездіяльності виявляються не спроможними запустити двигун.

  5. TAB AGM 70 – це 100% герметичний корпус, продумана система внутрішньої циркуляції парів електроліту, а також технологія AGM, поліпшена власними розробками компанії TAB d.d. Завдяки цьому досягається практично нульова втрата активної маси електродів під час його експлуатації. Даний акумулятор володіє одним із найбільш тривалих термінів служби серед легкових АКБ.

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Акумуляторна батарея TAB ECO DRY 70 Ah”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *