3,990.00 грн

Автомобільний акумулятор TAB Polar ємністю 95 Ампер година. Пусковий струм 850 Ампер. Має азіатський корпус, габарити якого складають 303х175х227мм. Плюсова клема розташована ліворуч. Встановлюється на легковий автомобіль, має стандартні клеми і кріплення B01. Країна виробництва Словенія.

Опис

Новий рівень комфорту разом з автомобільним акумулятором TAB Polar 95 Euro:

  • Спеціальний склад електродів наділив цей акумулятор високими пусковими показниками і підвищеною витривалістю при роботі у важких кліматичних і дорожніх умовах. TAB Polar 95 Euro гарантує впевнений запуск двигуна і надійне електроживлення бортових приладів автомобіля.

  • Корпус TAB Polar 95 Euro виготовляється з міцного пластику і має габарити 303х135х227 мм. Акумулятор призначається для установки, здебільшого, в азійські автомобілі. Надійне кріплення під капотом здійснюється верхньою притискною планкою.

  • Розширений температурний діапазон роботи акумулятора дозволяє легко заводити автомобіль як у мороз при -50 °С, так і у спеку при +60 °С.

  • Пусковий струм 850 Ампер забезпечує гарантований запуск важких двигунів об’ємом до 5,0 літрів незалежно від типу палива, що споживається. З таким потужним акумулятором можна бути впевненим, що автомобіль заведеться в будь-якій ситуації.

  • TAB Polar 95 Euro має низький рівень випаровування вологи. Термін його роботи, як мінімум, на 25% більший, ніж у звичайних акумуляторів.

  • Корпус, що повністю не обслуговується, дозволяє не замислюватися про сервісне обслуговування, а просто користуватися TAB Polar 95 Euro. Це особливо подобається тим, хто цінує в акумуляторі автономну роботу і не любить зайвий раз витрачати свій час на техобслуговування.

  • Вбудована система випуску відпрацьованих газів тримає постійний тиск батареї в межах норми, що гарантує водієві та пасажирам підвищений рівень безпеки.

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Акумуляторна батарея TAB 95 Ah As L”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *