2,775.00 грн

Автомобільний акумулятор TAB Polar ємністю 75 Ампер година. Пусковий струм 740 Ампер. Має азіатський корпус, габарити якого складають 269х173х198 / 215мм. Плюсова клема розташована праворуч. Встановлюється на легковий автомобіль, має стандартні клеми і кріплення B9. Країна виробництва Словенія. Гарантійний термін – 30 місяців.

Опис

Акумулятор TAB Polar 75 Euro розроблений інженерами словенської компанії TAB d.d. з урахуванням всіх вимог сучасних азійських автомобілів, оснащених бензиновими і дизельними двигунами об’ємом до 2,5 літрів.

Завдяки високій ефективності, надійності, а також відмінному співвідношенню якості і ціни TAB Polar 75 Euro набув широкої популярності в більшості країн Європи і в Україні.

Особливості акумулятора TAB Polar 75 Euro:

  • Нова структура електродів з підвищеним вмістом очищеного свинцю і полімерних фракцій дозволяє TAB Polar 75 Euro давати на 20% більший струм. Акумулятор надзвичайно стійкий до вібрацій і перепадів температур від -50 °С і до +60 °С. Його можна використовувати в найсуворіших кліматичних і експлуатаційних умовах. Кріплення верхньої притискною планкою забезпечує надійну фіксацію батареї при русі в будь-якому напрямку і на будь-якій дорозі.

  • Ємність 75 Ампер годин гарантує безперебійне живлення всіх бортових пристроїв сучасних автомобілів з підвищеним енергоспоживанням. Ви завжди отримуєте повноцінне електропостачання.

  • Робота в міському циклі ніяк не позначиться на тривалості життя цього акумулятора. Він швидко відновлює заряд від генератора, що дозволяє йому завжди залишатися в робочому стані, не втрачаючи своєї ємності.

  • Акумулятор TAB Polar 75 Euro повністю не обслуговується, що означає його автономну роботу, а також відсутність необхідності проведення сервісного обслуговування.

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Акумуляторна батарея TAB 75 Ah As R”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *