2,380.00 грн

Автомобільний акумулятор TAB Polar ємністю 60 Ампер година. Пусковий струм 600 Ампер. Має азіатський корпус, габарити якого складають 230х173х200 / 220мм. Плюсова клема розташована ліворуч. Встановлюється на легковий автомобіль, має стандартні клеми і кріплення B0. Країна виробництва Словенія. Гарантійний термін – 30 місяців.

Опис

Багато свинцевих акумуляторних батарей під впливом холоду швидко втрачають заряд і не можуть завести автомобіль. Як наслідок – зіпсовані нерви, втрата часу, необхідність викликати таксі або чекати автобуса на замерзлій зупинці.

Однак, раптовий наступ негоди або затяжна зима не стануть проблемою для автомобільного акумулятора TAB Polar 60 Euro. Він легко видає пусковий струм 600 Ампер і впевнено тримає заряд навіть при температурі -50 °С, що дозволяє бути абсолютно впевненим, що автомобіль заведеться.

І це тільки перша перевага TAB Polar 60 Euro, призначеного для установки на азійські авто.

TAB Polar 60 Euro стійкий до вібрацій і надійно захищений від короткого замикання при сильних струсах, а також при випадковому перекиданні. Тепер вам під силу будь-яка дорога.

Пластини TAB Polar 60 Euro виготовлені за інноваційною Ca/Ca просічно-розтяжною технологією, яка, при збереженні ваги батареї, поліпшила її пускові показники і ємність. В результаті ми маємо акумулятор для повноцінного і безперебійного електропостачання автомобіля.

Волога, що випаровуєтся, утримується в межах акумулятора за допомогою подвійної системи герметизації MF кришкою. Утворений конденсат по дренажної сітці спускається назад в робоче середовище, відновлюючи рівень електроліту. Ніякі отруйні випари не виходять за межі TAB Polar 60 Euro, що гарантує безпеку водію та пасажирам.

TAB Polar 60 Euro – акумулятор, що повністю не обслуговується. Це економить багато часу, оскільки він не вимагає ніякого сервісного обслуговування.

Габарити корпусу складають 230х173х200/200 мм. Кріплення акумулятора в машині здійснюється за допомогою верхньої притискної планки. Протилежна полярність означає, що плюсова клема розташована праворуч.

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Акумуляторна батарея TAB 60 Ah As”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *