2,135.00 грн

Автомобільний акумулятор TAB Magic ємністю 54 Ампер година. Пусковий струм 510 Ампер. Має європейський корпус, габарити якого складають 207х175х175мм. Плюсова клема розташована праворуч. Встановлюється на легковий автомобіль, має стандартні клеми і кріплення B13. Країна виробництва Словенія. Гарантія 30 місяців.

Опис

Всесвітньо відома словенська компанія TAB d.d., яка незмінно входить до трійки провідних європейських виробників акумуляторних батарей, представляє автомобільний акумулятор TAB Magic 54.

Розроблений для європейських, корейських й американських автомобілів, цей акумулятор ємністю 54 Ампер годин втілює в собі кращі якості попередників, а також володіє цілим рядом додаткових переваг і нововведень від TAB.

Переваги TAB Magic 54:

  • Передусім, акумулятор TAB Magic 54 має неперевершену стійкість, що стала вже традиційною для акумуляторів TAB. Батарея не боїться морозних ночей аж до екстремальних -50 °С, а також спекотних поїздок і нагрівання до +60 °С, демонструючи в цьому діапазоні кращі показники ефективності.

  • Порівняно зі звичайними стартерними батареями TAB Magic 54 володіє підвищеним пусковим струмом силою 510 Ампер, що забезпечує впевнений запуск бензинового чи дизельного двигуна до 1,8 л. Це особливо важливо в зимову пору року, коли для пуску охолодженого двигуна потрібно багато енергії.

  • Розміри TAB Magic 54 становлять 207х175х175 мм. Це дозволяє цьому акумулятору легко замінювати батареї з меншою ємністю 40-50 Ампер. Ще більший запас енергії, ще легший запуск двигуна взимку!

  • Удосконалений склад електродів з підвищеним вмістом полімерних домішок запобігає виникненню корозії, а також на 50% знижує вплив сульфатації на пластини акумулятора. TAB Magic 54 ще довше зберігає свої корисні властивості і практично не потребує обслуговування.

  • Ще одним плюсом є посилена ручка для перенесення, а також міцний корпус, що надійно захищає внутрішні елементи акумулятора від механічних пошкоджень, надмірної вологості і важких експлуатаційних умов.

  • Всі без винятку деталі АКБ TAB Magic 54 відповідають найвищим стандартам, що гарантує по-справжньому тривалий період служби. Завдяки безперебійності і неперевершеній якості цей акумулятор так полюбили європейські та українські водії.

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Акумуляторна батарея TAB 54 Ah Magic R”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *